Yerli Savunma Sanayii Ürünleri

Malezya’ya Savunma Sanayii Çıkartması

Malezya’daki Langkawi Uluslararası Deniz ve Hava 2019 Fuarı’na Savunma Sanayii Başkanlığı öncülüğünde Türkiye’nin önde gelen savunma sanayii şirketleri katıldı.

Malezya’da düzenlenen Langkawi Uluslararası Deniz ve Hava 2019 Fuarı’na Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir’in katılımıyla Roketsan ve Tusaş  gibi önde gelen savunma sanayii şirketleri katıldı ürünlerinin tanıtımlarını yaptılar ve malezyalı savunma şirketleri ile önemli işbirliği anlaşmaları imzaladılar.

Savunma Sanayii Başkanlığı Malezya’da düzenlenen Langkawi Uluslararası Deniz ve Hava 2019 Fuarı’nda Malezya Başbakanı Sayın Mahathir Muhammed’e Türk Savunma Sanayiî ürünlerini tanıtarak, kendisine sektörde ulaştığılan seviyeyi gösterdi.

Malezya’da düzenlenen Langkawi Uluslararası Deniz ve Hava 2019 Fuarı’nda, TUSAŞ ve Malaysian Aerospace Industry Associaton arasında havacılık alanında işbirliğine ilişkin MoU imzalandı.

Malezya’da düzenlenen Langkawi Uluslararası Deniz ve Hava 2019 Fuarı’nda Roketsan ve Pyrotechnical Ordnance Malaysia SDN.BHD arasında genel işbirliği konularını içeren “İşbirliği Anlaşması” imzalandı.

 

 

Benzer Haberler

TB2 SİHA’nın Ukrayna’ya Testlimatı Başladı

İsmail Yavuz

MK-84 Bir Tonluk Bomba Ses Hızını Aştı

İsmail Yavuz

Preveze Sınıfı Denizaltıları Projesinde İmzalar Atıldı

İsmail Yavuz

Yorum Yap